INRatio2 monitor do pomiaru INR

Jeżeli posiadasz monitor do pomiaru wskaźnika krzepliwości krwi, i chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej na jego temat, chciałbyś dowiedzieć się czegoś o aparacie do badania INR ale nie wiesz który będzie najlepszy dla Ciebie. Jak podłączyć Twój analizator INR do komputera oraz telefonu czy smartfonu. Jak wysyłać wyniki do Centrum Medycznego oraz uzyskać świadczenia konsultacyjne od Lekarzy Kardiologów. Jak bezpiecznie ustalać dawkę leku samodzielnie, kiedy mamy trudności w kontakcie z Lekarzem.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
acforum
Administrator
Posty: 21
Rejestracja: 2015 lut 08, 12:07

INRatio2 monitor do pomiaru INR

Post autor: acforum »

Używasz HemoSense INRatio, INRatio2 lub Alere INRatio2 napisz co uwielbiasz w tych aparatach do pomiaru INR. Jak korzystać z Alere INRatio2 do zdalnych konsultacji kardiologicznych.
Kazimiesz

Re: INRatio2 monitor do pomiaru INR

Post autor: Kazimiesz »

Witam
Podobno aparat zaprzestano produkować na całym świecie. W Polsce firma RedMed proponuje dla osób używających inratio duże rabaty na zakup qlabs innego producenta systemu do pomiaru inr. Osoby posiadające gwarancję mogą nawet uzyskać 100% zwrotu za urządzenie kupując nowy system qLabs.
Ja akurat miałem wykupioną gwarancję na 5 lat. Jestem zadowolony z obsługi firmy RedMed. Polecam. Można dzwonić i się dopytać t: 327206210
Agnieszka71

Re: INRatio2 monitor do pomiaru INR

Post autor: Agnieszka71 »

Ja niestety miałem tylko 12 miesięcy gwarancji, nawet nie spodziewałem się bo minęło już prawie 3 lata od zakupu ale firma RedMed zaproponowała mi duży rabat na zakup nowego systemu. Polecam firmę redmed.
mat
Posty: 4
Rejestracja: 2015 mar 11, 9:42

Re: INRatio2 monitor do pomiaru INR

Post autor: mat »

Niedługo będzie można sprawdzić osobiście analizator qLabs w trakcie Dnia Pacjenta w Instytucie Kardiologii w Warszawie - Aninie. Będzie można wykonać darmowe badania INR i darmowo przejść szkolenie z obsługi qLabs.

Impreza odbędzie się 16 września 2017 w Instytucie Kardiologii w Warszawie przy ulicy Alpejskiej 42.

Obrazek
ODPOWIEDZ