Oficjalna strona qLabs

Jeżeli posiadasz monitor do pomiaru wskaźnika krzepliwości krwi, i chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej na jego temat, chciałbyś dowiedzieć się czegoś o aparacie do badania INR ale nie wiesz który będzie najlepszy dla Ciebie. Jak podłączyć Twój analizator INR do komputera oraz telefonu czy smartfonu. Jak wysyłać wyniki do Centrum Medycznego oraz uzyskać świadczenia konsultacyjne od Lekarzy Kardiologów. Jak bezpiecznie ustalać dawkę leku samodzielnie, kiedy mamy trudności w kontakcie z Lekarzem.
ODPOWIEDZ
mat
Posty: 4
Rejestracja: 2015 mar 11, 9:42

Oficjalna strona qLabs

Post autor: mat »

Niedawno otwarto oficjalną stronę internetową qlabs.pl. Na tej stronie jest dużo informacji o świetnym urządzeniu do systematycznego mierzenia parametrów PT i INR.
Qlabs jest przenośny, mały i poręczny więc nadaje się dla kogoś kto chce monitorować krzepliwość w własnym zakresie. Będzie miał szczególne zastosowanie kiedy przyjmuje się leki anty koagulacyjne.

Dodatkowo jest tak bardzo precyzyjny, że nadaje się do zastosowania w służbie zdrowia. Wyniki mają jakość porównywalną z laboratoryjną, przy tym można je uzyskać w ciągu kilku minut. qLabs może sprawdzić stopień krzepliwości krwi zaraz przy przyjęciu, lub już w trakcie wizyty.

Więcej szczegółów jest na https://qlabs.pl/
ODPOWIEDZ